Partner merytoryczny kierunku

Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna Uniwersytetu Gdańskiego

Podcastowa Edukacja

Rozpal eter swoją charyzmą! Nasze studio oferuje doskonałe połączenie technologii i inspiracji dla Twojej podcastowej podróży.

TWÓRZ, OPOWIADAJ, INSPIRUJ

Zapraszamy do naszego studia podcastowego, w którym zrealizujemy Twój profesjonalny podcast. Nasze studio wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt, gwarantujący najwyższą jakość nagrania audio oraz video.

Nasza ekipa to doświadczeni realizatorzy, wśród których znajdują się filmowcy, spikerzy radiowi, dźwiękowcy oraz kreatorzy wizerunku.

Wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć swój własny profesjonalny podcast!
Dla firm, dla instytucji, dla osób prywatnych, dla artystów i dziennikarzy, dla wszystkich, którzy chcą komunikować się z innymi w sposób przyjemny, interesujący i skuteczny!

Każdą realizację traktujemy indywidualnie, analizując cele i oczekiwania naszych Klientów. W naszym portfolio znajdują się projekty wykonywane dla instytucji, firm, placówek medycznych, korporacji, artystów, osób indywidualnych.

Dopracujemy każdy szczegół, zaaranżujemy przestrzeń i scenografię,  opracujemy grafikę i przekazy reklamowo-informacyjne promujące Twój podcast oraz przygotujemy Cię, jeśli będziesz potrzebowała lub będziesz potrzebował naszej pomocy w obszarze pewności siebie przed kamerą.

Nasze studio mieści się w centrum Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej w pięknej modernistycznej kamienicy adw. Leona Stankiewicza i odbierane  jest przez naszych Klientów jako bardzo wygodne, pełne dobrej energii miejsce w którym czują się doskonale.

Jeśli chcielibyście porozmawiać na temat Waszego podcastu lub po prostu zarezerwować realizację nagrania, skontaktujcie się z nami.

 

Mirosław Kasprzyk tel. 505 085 791 

e-mail: biuro@sobluesky.com 

Obejrzyj lub wysłuchaj nasze przykładowe nagrania:

 

PODCASTY,  VIDEOPODCASTY,  WEBINARY,  ROZMOWY STUDYJNE

  

"Tamtego lata"

  

"Amerykański uśmiech"

  VII Forum

Pomorskiej Edukacji

+48 58 716 19 35

Polecamy

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.

ul. Świętojańska 53/2,

81-391 Gdynia

505 085 791